Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №25 з профільним навчанням

 
Україна-ЄС

Міські олімпіади

 

ПІДСУМКИ МІСЬКИХ ОЛІМПІАД 2017-2018 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

 

з/п

 

ШМК

Предмет

(класи)

П.І.  учня

Клас

Місце

Учитель

Наказ

УО Крамат. МР

     

ШМК вчителів природничо-математичного циклу

 

1

 

Математика

(6-11)

1

Єхало Д.

І

Гатченко О.М.

Наказ № 308 від 28.11.2017

2

 

2

Пономарьова І.

ІІ

Гатченко О.М.

3

 

3

Семенов М.

ІІІ

Кіляновська І.В.

4

 

4

Герасименко К.

ІІІ

Сич Л.П.

5

 

5

Сироткіна В.

10А

ІІ

Кулик З.В.

6

 

6

Гладков О.

11Б

І

Кіляновська І.В.

7

 

7

Бершацька О.

11Б

ІІІ

Кіляновська І.В.

8

 

Фізика

(7-11)

1

Маляр Ольга

ІІ

Голованова О.І.

Наказ № 316 від 04.12.2017

9

 

2

Єхало Данило

ІІІ

Голованова О.І.

10

 

3

Тельнов Єгор

ІІІ

Конько В.Б.

11

 

4

Горбенко П.

ІІ

Голованова О.І.

12

 

5

Пономарьова І.

ІІІ

Голованова О.І.

13

 

6

Жук К.

ІІІ

Голованова О.І.

14

 

7

Сироткіна В.

10А

ІІ

Голованова О.І.

15

 

8

Гладков О.

11Б

ІІ

Голованова О.І.

16

 

Хімія

(7–11)

1

Маляр О.

ІІ

Шевченко М.М.

Наказ № 300 від 27.11.2017

17

 

2

Сироткіна В.

10А

ІІ

Шевченко М.М.

18

 

3

Жиліна А.

11Б

ІІ

Шевченко М.М.

19

 

Біологія

(8–11)

1

Водоп’янова Г.

ІІІ

Пісарєва Л.П.

Наказ № 286 від 20.11.2017

20

 

2

Шевченко А.

10А

ІІІ

Пісарєва Л.П.

21

 

3

Овчаренко П.

11А

І

Пісарєва Л.П.

22

 

Географія

1

Маляр О.

І

Санагурська В.М.

Наказ № 273 від 13.11.2017

23

 

2

Пономарьова І.

ІІ

Санагурська В.М.

 

      ШМК вчителів суспільно-гуманітарного циклу

 

24

 

Українська  мова  і література

(7-11)

1

Бородієнко Є.

ІІІ

Бондарева Т.П.

Наказ № 272 від 13.11.2017

25

 

2

Пономарьова І.

ІІІ

Федіна Л.П.

26

 

3

Баглай Д.

10Б

ІІ

Сивочуб Т.П.

27

 

Зарубіжна

література

(9-11)

1

Кобченко С.

І

Сивочуб Т.П.

Наказ № 285 від 20.11.2017

28

 

Англійська мова

(8-11)

1

Мірошникова М.

ІІІ

Шманько Л.В.

Наказ №314 від 04.12.2017

29

 

2

Нікулін В.

 

11Б

ІІІ

Коваленко О.Ю.

30

 

Історія

1

Бороніна А.

І

Гочошвілі І.О.

Наказ № 274 від 13.11.2017

31

 

2

Скицька А.

 

10Б

ІІІ

Гочошвілі І.О.

   

   ШМК вчителів міжпредметного циклу

 

 

32

 

Трудове навчання

Технічна праця

1

Скоробогатов В.

10А

І

Терещенко О.М.

Наказ № 317 від 04.12.2017

33

 

2

Телюков Є.

ІІІ

Терещенко О.М.

34

35

36

 

Трудове навчання 

Обслуговуюча праця

1

 

2

 

3

Кобченко С.

 

Чайкіна П.

 

Семігановська А.

 

10А

 

10Б

ІІІ

 

ІІІ

 

ІІІ

Миколенко Т.І.

 

Миколенко Т.І.

 

-

Наказ № 317 від 04.12.2017

37

 

Фізична культура

1

Приходько Д.

10А

І

Гізатулін В.В.

 



який прирівнюється до предметних олімпіад у початковій школі,
У ІІ (міському) етапі конкурсу для учнів  4-х класів «Юний ерудит», 

маємо успішний виступ учнів в наступних номінаціях:

 

Клас

Учень

Предмет,

освітня галузь

Місце

Учитель

Афоніна Анастасія

Математика

ІІ

Шостак Н.К.

Хоруженко Валерія

Прийменко Микита

Природознавство

ІІ

ІІ

Комарова-Волкова В.Г.

Руденко Єгор

Інформатика

І

Борисенко М.Ю.

Луньова Ксенія

Трудове навчання

ІІІ

Шостак Н.К.